Jestem artystką — malarzem. Zawód artysty malarza wykonuję od czasu ukończenia ASP (1997). W ciągu tego okresu rozwijałam doświadczenia w zakresie malarstwa sztalugowego i ściennego oraz pracy jako dekorator i projektant (wnętrza, scenografia).

Współpracowałam głównie z odbiorcami prywatnymi wykonując dla nich portrety olejne, naturalnej wielkości, na płótnie według własnego projektu.

Malarstwo od lat jest moja pasją i główną dziedziną wypowiedzi artystycznej. Satystfakcję daje mi też rysunek, fotografia, sztuka dekoracji, taniec i rozmowy z ludźmi.

Moją specjalizacją, wynikającą zarowno z moich pasji, jak i posiadanych predyspozycji, jest Malarstwo Portretowe. W Łodzi prowadzę pracownię PORTRETY. MALARSTWO STUDYJNE, gdzie można zamówić portret lub obejrzeć inne moje prace.

Inspiracją takiej pracowni była Firma Portretowa znanego polskiego artysty, Stanisława Ignacego Witkiewicza, którą z powodzeniem prowadził w latach 1926-1936 na terenie Zakopanego i Warszawy

Inną moją pasją jest fotografia. Fotografię traktuję zarówno jako sposób poznawania świata, źródło inspiracji oraz wypowiedź artystyczną. W praktyce jest bardzo pomocna dla zrealizowania portretu - często sama wykonuję zdjęcie modela, na podstawie ktorego maluję następnie obraz.

Pasjonuje mnie poznawanie i zdobywanie wciąż nowych doświadczeń, których w moim zawodzie dostarcza prawie każde nowe zamówienie. Te nowe doświadczenia stymulują mój rozwój i samorealizację. Dążenie do twórczego wykorzystania i rozwinięcia moich talentów.

Translate »