Obrazy malowane na płótnie ze zdjęcia

Chcesz podarować bliskiej osobie oryginalny, ponadczasowy prezent? Obraz malowany na płótnie ze zdjęcia może okazać się strzałem w dziesiątkę. Ręcznie malowane portrety to jeden z najbardziej wyjątkowych, osobistych i wzruszających upominków, jakie można komuś ofiarować z okazji urodzin, komunii czy rocznicy ślubu, a nawet bez specjalnej okazji. Momentów do okazania szacunku i pamięci w tak niezwykłej formie, jaką są obrazy malowane na płótnie, jest wiele – a dana praca stanowi niepowtarzalną pamiątkę na całe życie i jest nieporównywalna z żadnym innym przedmiotem masowej produkcji.

Unikalne i wyjątkowe portrety ze zdjęcia na zamówienie

Obrazy malowane na płótnie ze zdjęcia to doskonały sposób na wyróżnienie i utrwalenie najpiękniejszych chwil – portretów rodzinnych, wspomnień z wakacji, ważnych uroczystości czy innych cennych fotografii. Obrazy, jakie powstają w mojej pracowni w Łodzi, wykonane są w stylu realistycznym, mogą być również stylizowane na przykład na stare. Realizuje również indywidualne zamówienia według projektów i pomysłów klientów. Jako autorka wszystkich obrazów, gwarantuję wysoką jakość prac, imponujące efekty wizualne, trwałość wykonania, a także doskonałe podobieństwo oraz niezwykłą dbałość o szczegóły wykończenia obrazu. Do każdego zlecenia i projektu podchodzę z ogromnym zaangażowaniem, tak aby spełnić oczekiwania klientów.

Obrazy malowane na płótnie ze zdjęcia – pamiątka na lata

Wiele lat doświadczenia jako artysta specjalizujący się malarstwie portretowym, bogata wiedza na temat technik malarstwa, a także korzystanie ze sprawdzonych, markowych materiałów w postaci płócien, farb czy pędzli przekłada się na profesjonalizm i wysoki poziom realizowanych przeze mnie obrazów malowanych na płótnie. Odpowiedni dobór techniki malowania pozwala mi uzyskać satysfakcjonującą głębię, wspaniałe efekty kolorystyczne oraz widoczną fakturę. Przywiązuje też dużą wagę do precyzji, tak, aby uchwycić, każdy, nawet najmniejszy szczegół, a cały obraz idealnie odzwierciedlał charakter fotografii. Umożliwiam również wykonanie stosownej fotografii portretowej w pracowni, na podstawie której na specjalne życzenie klienta zostanie namalowany portret.

Pracownia w Łodzi – to tu powstają nieprzeciętne portrety ze zdjęcia na zamówienie

Jeśli marzysz o niezwykłej rodzinnej pamiątce, na której zostanie uwieczniona miłość łącząca nowożeńców, niewinność małego dziecka czy inne ważne wydarzenie lub bliska Ci osoba – zgłoś się do mnie i pozwól sobie na odrobinę sztuki. Fotografii w domowych albumach można mieć wiele, ale ja mogę stworzyć dla Ciebie piękny i jedyny w swoim rodzaju obraz malowany na płótnie. Nie masz pewności, że zdjęcie, z którego chcesz, żeby został wykonany obraz, jest odpowiednie? Zastanawiasz się, czy Twój pomysł i projekt może zostać zrealizowany? Napisz do mnie lub zadzwoń, a chętnie odpowiem na Twoje wszystkie pytania.

Translate »